Jūsu Tēvs zina, kas jums vajadzīgs… (Ivita Jansone)

Bībelē ir rakstīts brīnišķīgs apsolījums: “Jūsu Tēvs zina, kas jums vajadzīgs, pirms jūs viņu lūdzat.” (Mt 6:8) Dzīvē bieži esmu saskārusies ar situācijām, kur jūtamas Dieva rūpes par mani, manu ģimeni.

Novembrī mana  mamma nonāca slimnīcā. Tas notika svētdienas vakarā. Nezinājām, cik ilgs laiks viņai būs tur jāpavada, jo tika veiktas pārbaudes, veiktas procedūras veselības uzlabošanai. Trešdienas rītā man pēkšņi ienāca prātā ielikt Ainara mašīnā mammas mēteli un ielas apavus: “Ja nu viņu izraksta, lai nebūtu jābrauc uz mājām pakaļ drēbēm… Lai tās labāk ir tur.” Pēc pāris stundām mamma zvanīja, ka šodien viņu izraksta no slimnīcas un laiž mājās. Slava Dievam, ka Viņš jau visu zināja un deva padomu kā rīkoties!

Ir svarīgi sadzirdēt šos padomus un nepalaist tos garām neievērotus, jo tā mēs ietaupīsim gan savu laiku, gan resursus. Dievam rūp visas lietas, kas notiek ar mums. Viņš vienlīdz rūpējas gan par mūsu garīgo stāvokli gan laicīgajām lietām. Viņš ir gādīgs un rūpīgs. Tikai mēs gan bieži steigā nesadzirdam Viņa teikto. Bet Dievs ir pacietīgs, Viņš nebaras un nesaka tā, kā dažreiz mēs saviem bērniem: “Vai es tev neteicu?” Dievs gaida, kad mēs Viņā ieklausīsimies, kad, katru soli sperot, paskatīsimies uz Viņa pusi un pajautāsim: “Vai tā? Vai tāds ir Tavs prāts?”

Ivita Jansone